KONST / Litografier / Färglitografi 12296518
nr 1229 6518
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 204/360. Motivet: 35x68 cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:05:17
15/1 11:00:58
100 kr
21/1 18:32:20